ServiceOne Press-kit

Короткий опис компанії

Компанія ServiceOne щодня працює над забезпеченням найвищого рівня продуктивності кожного працівника компаній групи, а також і зовнішніх компаній, що не є частиною групи, за рахунок максимально комфортних умов праці, навчання та мотивації.
Ставимось до кожного працівника компаній групи як до основного активу компанії, продуктивність якого потрібно постійно підвищувати і докласти максимальних зусиль для того, щоб нічого не відволікало його від створення продукту його посади

Інформація про компанію

Компанія ServiceOne працює у трьох основних напрямках:

  • HR-менеджмент
  • Офіс-менеджмент

HR-менеджмент

Успіх компанії – це синергія успішної команди, системи управління, постійного розвитку та залученості кожного працівника. Працюємо з персоналом компанії орієнтуючись на бізнес-цілі компанії. Формуємо і забезпечуємо функціонування систем: адаптації – стажистів і новопризначених керівників, оцінки і навчання, мотивації і кар’єрного розвитку. Дбаємо про позитивний бренд роботодавця та підвищення рівня лояльності працівників. Піклуємось про те, щоб кожен працівник був результативним та мотивованим на досягнення.

Офіс-менеджмент

Правильно організоване управління офісом безпосередньо впливає на ефективність, на усі бізнес-процеси. Знаємо як та вміємо організувати комфортний простір для продуктивної роботи персоналу. Забезпечуємо речами, які роблять життя офісу комфортним, а працівників життєрадісними та продуктивними.

Команда

Руслан Савчишин – засновник
Олег Череватий – директор

Контакти для медіа

Якщо з’являться будь-які питання, звертайтеся:
Олег Череватий
+38 035 2523831
ogray@magneticone.com

Основні показники

Домашня сторінка: https://serviceone.magneticone.com.ua/
Адреса: Тернопіль, Україна
Рік заснування: 2016
Кількість клієнтів: швидко росте

Наше лого

ServiceOne_337x69px
ServiceOne_1280x262px
ServiceOne_2000x423px
ServiceOne_2561x542px

Top